Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dean Winchester

5 posters

Dean Winchester Empty Dean Winchester

Mesaj  Regulus Arcturus Black C.tesi Haz. 12, 2010 5:15 pm

Dean Winchester

Karakter dizide olgun oluşu, esprileri, ailesine olan düşkünlüğü, yemek yemeyi sevişi ve kadınlara karşı olan ilgisi ile tanınır. Aynı zamanda çok iyi bir avcı olan Dean Winchester genellikle kullandığı Colt 1911 marka silah ve pompalı tüfeğiyle dikkat çeker. Ayrıca Dean ve Sam Winchester kardeşler dizi boyunca 1967 model siyah bir Chevrolet Impala'yla yolculuk etmektedirler. Dean impalasını çok sever ve ona kızım diye hitap eder.Ailenin en güçlü karakteridir. 2. sezonda Sam'i geri getirmesi karşılığında ruhunu şeytana satar. 3. sezonda kurtulmak için çok çaba verse de ölüp cehenneme gitmiştir. 4. sezonda Castiel adlı melek onu cehennemden kurtarmıştır, bunun sebebi de kıyameti durduracak olmasıdır. 5. sezonda anlaşıldığına göre baş melek Michael'in insan bedenidir.Dean Michael'in bedenine girmesine izin vermez.Melekler ise onun için çok uğraş verirler ama yinede Michael'in Dean'in bedenine girmesini sağlayamazlar. Bu sırada Castiel adlı melek onun arkadaşı olmuştur.Castiel onu her zaman korumaya çalışır ama bu sırada Castiel melek özelliklerini kaybetmeye başlar.

Dean Winchester, ailenin en sadık üyesidir. Babası John'a kardeşinin zıttı olarak çom sadıktır ve emirlerini sorgulamadan yapar. Sam'in tüm psişik, iblis güçlerinin onu korkutmasına rağemn Dean kardeşini asla bırakmamış onu hep kollamıştır. Çünkü kardeşi Sam'i çok sever. (Örnek 5.sezon son bölümünde korkusuzca Lucifer tarafından ele geçirilmiş Sam ile konuşması.)
Regulus Arcturus Black
Regulus Arcturus Black

Dean Winchester Empty Geri: Dean Winchester

Mesaj  'Edanur Winchester C.tesi Haz. 12, 2010 5:18 pm

Vay Gardaşım ! Very Happy <3
'Edanur Winchester
'Edanur Winchester

Mesaj  Regulus Arcturus Black C.tesi Haz. 12, 2010 5:20 pm

Eda ben bu işten anlarım haa Very Happy Yani baya bir tecrübem var beni düşünebilrsin moderatör olarak Wink
Regulus Arcturus Black
Regulus Arcturus Black

Mesaj  Jensen_€lif C.tesi Haz. 12, 2010 6:28 pm

Regulus Arcturus Black demiş ki:Dean Winchester

Karakter dizide olgun oluşu, esprileri, ailesine olan düşkünlüğü, yemek yemeyi sevişi ve kadınlara karşı olan ilgisi ile tanınır. Aynı zamanda çok iyi bir avcı olan Dean Winchester genellikle kullandığı Colt 1911 marka silah ve pompalı tüfeğiyle dikkat çeker. Ayrıca Dean ve Sam Winchester kardeşler dizi boyunca 1967 model siyah bir Chevrolet Impala'yla yolculuk etmektedirler. Dean impalasını çok sever ve ona kızım diye hitap eder.Ailenin en güçlü karakteridir. 2. sezonda Sam'i geri getirmesi karşılığında ruhunu şeytana satar. 3. sezonda kurtulmak için çok çaba verse de ölüp cehenneme gitmiştir. 4. sezonda Castiel adlı melek onu cehennemden kurtarmıştır, bunun sebebi de kıyameti durduracak olmasıdır. 5. sezonda anlaşıldığına göre baş melek Michael'in insan bedenidir.Dean Michael'in bedenine girmesine izin vermez.Melekler ise onun için çok uğraş verirler ama yinede Michael'in Dean'in bedenine girmesini sağlayamazlar. Bu sırada Castiel adlı melek onun arkadaşı olmuştur.Castiel onu her zaman korumaya çalışır ama bu sırada Castiel melek özelliklerini kaybetmeye başlar.

Dean Winchester, ailenin en sadık üyesidir. Babası John'a kardeşinin zıttı olarak çom sadıktır ve emirlerini sorgulamadan yapar. Sam'in tüm psişik, iblis güçlerinin onu korkutmasına rağemn Dean kardeşini asla bırakmamış onu hep kollamıştır. Çünkü kardeşi Sam'i çok sever. (Örnek 5.sezon son bölümünde korkusuzca Lucifer tarafından ele geçirilmiş Sam ile konuşması.)

Ayy, Dean'm benimmm... Yerim onu ben, aşkım her şeyim...Off, ölürüm ona ben yaa!
Jensen_€lif
Jensen_€lif

Mesaj  Regulus Arcturus Black C.tesi Haz. 12, 2010 6:30 pm

İnan bana seninle aynı fikirde olan milyonlarca kişi var lol! Çocuğu çıkarsak Taksim'e gelin Jensen burda desek vallahi linç ederler lol!

elephant
Regulus Arcturus Black
Regulus Arcturus Black

Mesaj  'Sezen Winchester C.tesi Haz. 12, 2010 6:33 pm

Güzel olmuş eline sağlık Smile Benimde tecrübem var adminlik de yaptım SmileSmile
'Sezen Winchester
'Sezen Winchester

http://www.sirinseyler.blogcu.com

Mesaj  feyza 'PAW Ptsi Haz. 14, 2010 1:17 am

benimde tecrübe var <admin olarak> ben başka sitelerde takılırdım...ama adres değişti... lol!
feyza 'PAW
feyza 'PAW

- Similar topics